Ahoj, vítej na blogu Ornell Visios, která píše povídky,
příběhy, hodnotí filmy a miluje knihy, pokud se chceš
o ní dozvědět více, najdi si na ni kontakt nebo si prostě
přečti nějaké články. Ornell nemá ráda kopírování, pro-
tože si všechnu tvorbu dělá sama, nesnáší vulgaritu a pe-
simismus, pokud s ní chceš vycházet, bav se s ní slušně,
optimisticky a hlavně vždy k věci. Pokud nesouhlasíš s
jejími názory, klidně si postěžuje. Bude ráda za vše.

Ornell*
Prosím o další hlasy pro Daniela R. (Harryho Pottera) ZDE Jsem v 2. kole

Fanfiction

1. ledna 2013 v 20:07 | Ornell* |  Já píšu
Ahoj, rozhodla jsem se u NikaRoov přihlásit na soutěž, kde mám napsat povídku na téma Fanfiction, tak se těším, snad se Vám to bude líbit.. :)

Stalo se to kdysy, měla jsem sotva 76 let, říše jménem Gord se začala hroutit, od severu přijížděli Homouši a Gorďané se neměli jak bránit. S blízkými jsme čekali na konec, každý den, hodinu a minutu. Homouši byli stále blíž a nikdo je nedokázal zastavit. Říše Gord pročkávala své poslední dny. Už ani pan Klivořka nedokázal pomoci, nikdo, NIKDO..
Matka zavolala na oběd. Se smutným obličejem jsme se vrhli do naší kuchyně a začali jsme požárat oschlé elfí uši. MŇAM. Nebyl ale čas vychutnávat si božohodový oběd, muselo se jednat. Chtěla jsem prožít dobrodružství a kdy jindy než právě když na nás útočí Homouši.. Po obličeji mi stekl studený pot. Ale co když zemřu? Nemohu se jen tak vydat na bitvu do Homoušova. Bratři by mi to nikdy nedovolili a já sama jsem jako malá měla veliký put sebezáchovy. Byl čas se rozhodnout..

O.o.O.o.O.o.O
Další den jsem se rozhodla, nemusím přece jenom bojovat meči a dýkami, mohu jednat tak, že budu bojovat jazykem.. Pujdu až za náčelníkem všechn homoušů, budu se diplomaticky bít za práva pro Gorďany... Tato idea se mi dostala pod kůži, začala jsem si přeříkávat, jak bych asi diskutovala o svobodě pro říši Gord. Vzala jsem si proto tašku a začala jsem si balit potřebné věci.

O.o.O.o.O.o.O
Cestou do sídla Homoušů, do Zas Monae, jsem si přeříkavála svou diplomatickou řeč, abych nikoho z Homoušů neurazila. Dorazila jsem na místo, hemžilo se to tam samími muži, kteří byli za břicho přivázaní k jiním mužům. Před bránou do Zas Monae jsem si musela až skvělým výkonem vydobýt vstup do něj. Další cesty až do hlavního sedacího sálu šlo vše jako po másle, ale pak už mi moje odhodlanost ,odpadla´ a já se musela spolehnout jenom na svoji paměť.


O.o.O.o.O.o.O
Stála jsem před vůdcem Homoušů. Přesně jak jsem čekala, vůdcem Homoušů byl Bustin Jieber, největší Homouš ( fyzicky i psichicky ) na atlasu říší. Nevím proč, ale pořád povídal jenom : , O áno bejby, úúú lajk, jes bejby ´ a to už mně vážně dorazilo, pak jsem ale pochopila, co jsem měla pochopit už dávno..

O.o.O.o.O.o.O
Jelikož jsem žena, vůdce Homoušů se mě bude neskutečně bát, tak jsem se tam svlékla a neviděli jste, co se dělo. 1/3 mužů omdlela, zbytku se udělalo hrozně nevolno a začali zvracet a Bustinovi Jieberovi se jenom usmál. Stoupl ze svého trůnu a hrdě si začal rvát kůži z obličeje a z hrudi. Najednou jsem užasla já a začalo se mi také dělat na omdlení, bylo mi hrozně, z Bustina Jiebera se stala ŽENA.. Pak jsem si ale zpomněla, vždyť mě to vůbec nepřekvapilo, bylo mi jasné, že Bustin je buď žena, nebo krysa, tak jsem si oddychla, a v tom mě to napadlo..

O.o.O.o.O.o.O
Protože všichni muži omdleli nebo si museli náhle odskočit, tak jsem v sedacím sále zůstala ama s Bustinem, teď byla chvíle na fyzický boj, vrhla jsem se na Bustina a utrhla jsem mu hlavu, tu hlavu jsem si schovala do batohu a šla jsem domů, tak jsem zachránila Gord před vpády Homoušů, a co se stalo s Homouši? Bez Bustina se museli přispůsobit normální orientaci a stali se z nich heterosexuálove..


Toť vše, jak se vám povídka líbila?

Ornell* :***
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 amour-beauty amour-beauty | Web | 1. ledna 2013 v 20:22 | Reagovat

bože :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD lol ty si trolol!:Dboží:3

2 all-is-magic all-is-magic | E-mail | Web | 2. ledna 2013 v 8:56 | Reagovat

Máš tam sice pár chybiček, ale jinak povedené :DDD
No jo, JB je JB :DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama