Ahoj, vítej na blogu Ornell Visios, která píše povídky,
příběhy, hodnotí filmy a miluje knihy, pokud se chceš
o ní dozvědět více, najdi si na ni kontakt nebo si prostě
přečti nějaké články. Ornell nemá ráda kopírování, pro-
tože si všechnu tvorbu dělá sama, nesnáší vulgaritu a pe-
simismus, pokud s ní chceš vycházet, bav se s ní slušně,
optimisticky a hlavně vždy k věci. Pokud nesouhlasíš s
jejími názory, klidně si postěžuje. Bude ráda za vše.

Ornell*
Prosím o další hlasy pro Daniela R. (Harryho Pottera) ZDE Jsem v 2. kole

Leden 2013

Happening?

31. ledna 2013 v 17:19 | Ornell* |  Já píšu
Ahoj,
dnes je vyjímečný den, vysvědčení. Než se začnu ptát, tak bych řekla, že já dostala čtyři dvojky a jinak samí (tzn. vyznamenání) :D Jsem celkem šťastná, ale i bez toho je to takový super den, místo dlahy mi dali sádru, ano, slyšítě dobře, SÁDRU.. Napadlo mě, že bych měla udělat nějakou kontrolu AFFs, ale nechám to na únor - březen. Nechápejte špatně, ale někteří na můj blog nechodí a to mě štve.. :/ ;) Ale co se dá dělat, bohužel, jak jste si jistě všimli, nemám teď na blog moc čas, s spoluherci točíme dokument :)


Výpisky ze srdcí 1

27. ledna 2013 v 19:43 | Ornell* |  Já píšu
" Ahoj, jmenuji se Lina a na webu jsem už skoro 2 měsíce, což je na mě úspěch, tak jsem chtěla poděkovat všem čtenářům, kteří jste četli ménedokonalé články a byli jste na mě hodní s kritikou, dnes je 3. duben a ve škole zase nuda.. Musím jít na hodinu, mějte se, Lina.", dopsala jsem a hodila si telefon do tašky. Jakmile jsem vystoupila z autobusu, tajmeně se porozhlédla okolo sebe a šla jsem do školy. Byl to normální den, jako každý jiný. Do prázdnin zbývali 2 měsíce a proto všichni doháněli známky. Šla jsem svižným krokem ke skřínce, tam na mě čekala Magda.

Pýcha a předsudek

24. ledna 2013 v 20:20 | Ornell* |  Filmy
poster Romantické drama

Velká Británie, 2005, 127 min.

Režie: Joe Wright

ČSFD: Klasický příběh lásky a nenávisti líčí osudy pěti krásných sester Bennetových, které jejich matka (Brenda Blethyn) vede pevnou rukou k životnímu názoru, podle něhož je žena šťastná jedině tehdy, když se bohatě provdá. Jediná Elizabeth (Keira Knightley) se tomuto modelu zatím úspěšně vzpírá, plně podporována dětinským otcem (Donald Sutherland). (Dále ZDE)

Můj pocit: Romantický příběh se mi velice líbil, vyjádřil tak, že ženy nemusejí být jenom prodávány do sňatků, mladá Elizabeth to dokázala, dále se mi líbilo, že pan Darcy nebyl úplně takový, jaký se zdál být...

Hvězdy:

(Pátou hvězdu dám jen, když to bude nevyrovnatelná bomba) ;)

Ornell*

Předsevzetí?

19. ledna 2013 v 17:01 | Ornell* |  Já píšu
Ahoj, omlouvám se, že jsem tu dvakrát moc nebyla, bohužel, nebyl čas. Ani jsem nestihla udělat novoroční předsevzetí, proto toho využiju jako prosté předsevzetí..


Hodnocení pro M-Ruselová

14. ledna 2013 v 18:03 | Ornell*
Ahoj, je tu moje 1. hodnocení blogů a to patří pro M-Ruselovou, skvělou blogerku, úžasnou pisatelku..

Hodnotím vždy 3 části které jsou pro ostatní dúležité..
Je to

1) DESIGN

2) OBSAH

3) DOJEM

U m-ruselové to bylo hodně dobré.. :)

1) DESIGN (7/10)

No.. Nedá se říct, že by se mi její design nějak moc líbil, doufám, že se neurazíš, ale myslím, že by to chtělo něco pěkného a originálního, co by vystihlo a lidé by si pamatovali, že jsou na blogu M-Ruselové.. Ale přesto se mi líbí spousta věcí, např menu, popisky, barevná oddělení textu..

2) OBSAH (5/5)

Obsah článků se mi velice líbí, články jsou psány ze srdce ale s rozumem, koukněte se třeba na nějaké z nich, úžasné, nemám co vytknout..

3) DOJEM (9/10)

Jak jsem řekla, jediné, co ti to kazí je ten dojem designu, ale jinak je blog M- Ruselové jeden z nejlepších, udávám ti proto ocenění..

Blog M - Ruselové je starý cca 2 měsíce, autorce je 14 let, umí úžasně psát, je prostě blogerka.. Pokud i ty si chceš nechat ohodnotit blog, zapiš se..


Ocenění pro M - Ruselovou čeká ZDE


Mějte se, Vaše Ornell*

Hodnotím blogy

11. ledna 2013 v 7:28 | Ornell*
Ahoj lidi, myslím, že název článku mluví za vše, jde o hodnocení blogů, pokud se chcete přihlásit, budu ráda, ale vyplňte následující údaje...


Úvahy všech chutí

7. ledna 2013 v 16:22 | Ornell* |  Já píšu
Recenze na knihy, které jsem přečetla


Recenze na filmy, které jsem shlédla

Recenze na blogy, které jsem viděla
POKUD CHCEŠ BLOG OHODNOTIT, ZAPIŠ SE ZDE


Recenze na kosmetiku, o zdraví a kráse
Nápisky vytvořila GRAMA, skvělá blogerka, koukněte se na její blog :)

Ornell :*

Výpisky ze srdcí

5. ledna 2013 v 21:25 | Ornell* |  Já píšu

Výpisky ze srdcí
O co jde? Lina se právě přestěhovala a zažívá nová dobrodružství na gymnáziu, jde teprve do primy a jelikož je dost plachá, neví, jak si najít kamarády. Poklidnou cestu ji zkříží parta holek, která ji poradí založit si web. Lina se bezmezně věnuje jenom webu a zapomíná na okolní život, nastávají trable..Chyba sítě

5. ledna 2013 v 16:27 | Ornell* |  Já píšu
Zdravím Vás,
vím, že nejsem moc aktivní, ale vždy, když zajdu na počítač, jdu nejprve na fb a jsem moc nezodpovědná ohledně blogu, ale prostě mě to nebaví.. Nebudu přeci jenom psát bezduše na blog, na který stejně nikdo nechodí, to by byl konec mé můzi.. A tak mě to trochu napadlo.. Víte, pořád narážím na blogy, které mají 100% skvělý obsah, ale nemohou se zviditelnit, hledám kluby, vše, co by zviditelnilo, ale nedá se, polovina AFFs na můj blog nechodí, takže jsem trochu zklamaná.. Já se snažím přihlásit do všech soutěží, které na blogu mají a nestojím jim ani o to.. To je kořen bolesti.. :/ Fakt super..


Kromě toho mě ještě štve net.. Nefunguje tak, jak by měl.. :P To je otrava.. Tímto článkem jsem chtěla požádat 2/3 mých AFFs, aby se probudili.. Nechci přece, abyste se zůřastňovali projektů atd.. Chci, aby když jste na blogu, proběhli i na ten můj, protože tak to dělám i já.. Žádám min. 2 návštěvy za týden a myslím, že to stejně není dost, když každý je skoro denně na počítači.. :D Ale mě je to fuk :)


Mějte se.. :) Ornell*

WE ♥ ANIMALS

2. ledna 2013 v 19:51 | Ornell* |  Já píšu
Ahoj lidi, našla jsem na intoši takovej projekt o WE LOVE ANIMALS a přišlo mi to bezva, tak jsem to dala na blog a udělám z toho blogový klub..:)