Ahoj, vítej na blogu Ornell Visios, která píše povídky,
příběhy, hodnotí filmy a miluje knihy, pokud se chceš
o ní dozvědět více, najdi si na ni kontakt nebo si prostě
přečti nějaké články. Ornell nemá ráda kopírování, pro-
tože si všechnu tvorbu dělá sama, nesnáší vulgaritu a pe-
simismus, pokud s ní chceš vycházet, bav se s ní slušně,
optimisticky a hlavně vždy k věci. Pokud nesouhlasíš s
jejími názory, klidně si postěžuje. Bude ráda za vše.

Ornell*
Prosím o další hlasy pro Daniela R. (Harryho Pottera) ZDE Jsem v 2. kole

Fantazie

22. prosince 2012 v 13:33 | Ornell* |  Já píšu
17427179.jpg
Téma týdne: "Zavři oči a otevři mysl. Co vidíš?"
Číslo témat týdne: 1
Napsala: Ornell*
Obrázky: Google.cz
Typ: Slova k hluchému


Vzkaz autora:" I když jsou slova jenom slova, dokáží ublížit a nebo potěšit, ale ikdyž je smrt jenom slovo, ta jediná umí jen ublížit"Když ji potřebujeme snažíme se ji vyhledávat, ale ona přijde sama, buďme proto naslouchaví, protože fantazie je všude kolem nás. Když zavřu oči a otevřu mysl, vybaví se mi abstraktní barvy a nesmyslné tvary. I když to samozřejmě fantazie je, nejde od toho očekávat, že fantazie je něco jako nenormálnost. Fantazie nám vyjadřuje svobodu mysly a léčí duši, proto také píšu povídky, které mě napadají, proto také píšu příběhy, kreslím, maluji, čtu ( u toho jsem jako v příjemném rozpoložení ), proč tedy "nefantazírovat" ? I když má každý fantazii, jen u těch "moudřejších" (kteří jí nevyužívaj jenom na své potřeby) se jí dá opravdu říkat Fantazie.

Podívejme se třeba na Vicenta Van Gogha.. Je to můj umělecký idol, fantazie bylo pro něj úspěchem své kariéry, dávám sem proto jeho díla, která stojí za zamyšlení, zamyslete se také na podstatu jeho mysli, ikdyž do ní nevidíte, chápete, co měl V. van Gogh na srdci :))

Fantazie v umění není jenom jako malířství, nebo žánr art, ale také samozřejmě žánr hudební,
podívejme se proto na někoho, koho přínos fantazie přinutil udělat něco, co navždy zůstalo v našich srdcích... Nemusí být známý, protože né každý člověk v Showbysnysu je nadaný, někdo se do SB dostane, protože má peníze, jiní (a těch je málo) právě kvůli své neomezené fantazii.

Řekněme si třeba, že hudebníci musí dřít, aby něčeho dosáhli, my, co chodíme do základní umělšecké školy ( obvykle na klavír, flétnu nebo kytaru) tak dřeme sotva hodinu denně, a myslím, že je to sakra málo.

Nedávno jsem byla na koncertě Marca Čaňa, je to moc pěkný, pracovitý umělec, který miluje hru na housle, podpořila jsem ho koupí lístků na jeho koncert a jde vidět, že to je velmi skromný a hodný kluk, je obyčejný jako my, ale na ty housle dře. Třeba 6 hodin denně, aby dosahoval takových skvělích výsledků, proto se prosím zamysleme..

Jejda, jsem od témata Zavři oči a otevři mysl skočila k houslím, to se snad podaří jenom mě.. :D Ale i tak, kdybych Vám už do Vánoc nenapsala (myslím, že to ještě sthinu) tak Vám všem přeji veselé Vánoce, plno dárků pod stromeček a hlavně ať jste zdraví, šikovní a ať otevřete mysl své fantazii, žijte blaze,

Ornell* :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Ti můj blog?

Ano
Nevím

Komentáře

1 m-ruselova m-ruselova | Web | 7. ledna 2013 v 20:14 | Reagovat

Moc hezký :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama