Ahoj, vítej na blogu Ornell Visios, která píše povídky,
příběhy, hodnotí filmy a miluje knihy, pokud se chceš
o ní dozvědět více, najdi si na ni kontakt nebo si prostě
přečti nějaké články. Ornell nemá ráda kopírování, pro-
tože si všechnu tvorbu dělá sama, nesnáší vulgaritu a pe-
simismus, pokud s ní chceš vycházet, bav se s ní slušně,
optimisticky a hlavně vždy k věci. Pokud nesouhlasíš s
jejími názory, klidně si postěžuje. Bude ráda za vše.

Ornell*
Prosím o další hlasy pro Daniela R. (Harryho Pottera) ZDE Jsem v 2. kole

Prosinec 2012

Hiatus?

29. prosince 2012 v 11:37 | Ornell* |  Já píšu
Ahoj lidičky, tak jsem se rozhodla pozastavit blog asi na týden? nebo míň? Každopádně to nebude moc tragické :D Ale psaní mě teď nějak nebaví, tak si dám pauzu abych nabrala do nového roku sílu, a budu se zase těšit, jinak děkuji, VÁŽĚT, ŽE MÉ affS, MI ODPOČINEK PŘEJÍ A DOUFAJí vidět, že mé AFFs, mi odpočinek přejí a doufají, že se vrátím, to je moc milé, takže dávám hiatus po dobu asi jednoho týdne :)HIATUS

29. 12. - 5. 12.


I´m sorry, Ornell*

Tak aby se neřeklo...

28. prosince 2012 v 20:32 | Ornell* |  Já píšu
Ahoj, sice je jenom 28. 12. 2012, ale zítra odjíždím na Silvestra na Frišavu, jedu až asi do středy, takže se tu mějte, vychutnejte si úžasného Silvestra, přeji Všem blogerům úspěchy do nového roku a také hodně navštěvovanosti, protože všichni víme, jak nějaké návštěvy dokáží potěšit.. :) A Tímto článkem bych se chtěla také omluvit mím AFFs, protože kdyby pořádali nějaké kontroly, tak mě prosím nemažte, všem se Vám omluvím, doteď totiž nevím, jestli si vezmu notebook na Frišavu, nebo ne, takže se radši loučím takovým delším článkem, který je věnovaný hlavně AFFskám... :)

Čti v celém článku... ;)

Amour and Beauty

28. prosince 2012 v 16:05 | Ornell* |  Já píšu
Ahoj lidičky, mám tu pro vás ten nový blog, co jsem slíbila.. :D Jmenuje se Amour-Beauty a je o kráse, zdraví a módě.. Jsem tam pod jménem Kate a o mně si můžete přečíst v následujících článcích..


Píšu na Amour and Beauty se svou kamarádkou Vicki a Adelle,která nemá osobní blog.. :) Byla bych moc ráda, kdyby ste se přišli podívat.. Budeme recenzovat, radit, receptovat a samozřejmě Vám prozradímed pár tajemství.. :))


Mějte se, Ornell*

Třídění AFFS 2. část

28. prosince 2012 v 11:45 | Ornell* |  Já píšu
No, tak asi před dvěma týdny začala na mém blogu kontrola AFFs.. Nebudu se k tomu nějak moc jinak vyjadřovat, musela jsem to udělat, protože mám v AFFs lidi, kteří nepřidávají články a na můj blog nechodí.. :/ To mě trochu mrzelo, protože na jejich blogu nebyl článek, který bych si nepřečetla.. Ani mi tak nevadí, když nekomentujete, ale vadí mi, když komentujete a nepřečtete si článek.. To jediné mě asi vážně dokáže vytočit, takže jsem to pojala asi tak...


Informatika

27. prosince 2012 v 10:03 | Ornell* |  Já píšu
Ahojky lidički, jak pak se máte? Co ste dostali na Vánoce?? :) Já dostala asi 5 knih a nový *MOBIL* :DD Je úplně nejbožejší.. :) Tak dnešní název článku Vám asi napoví, o co jde.. Jedná se o info o proběhu svátků. Nemám zrovna moc čas na nějaké ubohé psaní do zdi, ale asi Vám sem do nového roku něco ještě dám..

1. INFORMACE
Probýhá kontrola AFFS tak prosím aby se ti co se ještě nezapsali přihlásili do TOHOTO článku..

2. INFORMACE
Chystáme s mojí kamarádkou blog o kráse a lásce, zatím není v provozu a na designu se ještě pracuje, takže Vám ho nemůžu ukázat.. Bude to něco, dál Vám prozradím, že do něj nabýráme adminy, bude to takový společný blog.. :) Pokud by někdo měl zájem být admin na připravované stránce, tak mi napiště na mail: steplylee@seznam.cz

3. INFORMACE
Tento blog bude asi pozastaven do 6. prosince, nic není jisté, ale přemýšlím o tom, abych vše ostatní stíhala.. :)

4. INFORMACE
Je hlavně pro Výherce projektu SRDCE LÁSKY (Infinity). Co by si chtěla za cenu? Prosím napiš mi pod článek :)

5. INFORMACE
Nabízím propagaci nějakého blogu na mém blogu (po dobu 1 týdne), kdo by chtěl, napište pod článek své jméno, blog, obrázek, který si mám na blog dát a samozřejmě jestli chceš reklamu

6.INFORMACE
Blíží se k nám konec prosince což znamená, že zase něco přidáme do rubriky "Zaujalo nás"


Toto by bylo asi vše, co jsem chtěla říct, mějte se moc pěkně, hezký zbytek prázdnin a omlouvám se těm, co mi napsali hezké svátky, že jsem jim nestihla odpovědět..

Hezký zbytek dne, Ornell*

Fantazie

22. prosince 2012 v 13:33 | Ornell* |  Já píšu
17427179.jpg
Téma týdne: "Zavři oči a otevři mysl. Co vidíš?"
Číslo témat týdne: 1
Napsala: Ornell*
Obrázky: Google.cz
Typ: Slova k hluchému


Vzkaz autora:" I když jsou slova jenom slova, dokáží ublížit a nebo potěšit, ale ikdyž je smrt jenom slovo, ta jediná umí jen ublížit"Nový Blog.cz?

21. prosince 2012 v 19:24 | Ornell*

Ahoj lidičky, dnes jsem tu jako recenzerka nového blog.cz, jde o pozměněný systém a myslím, že až na pár drobností je fáákt vychytaný :D Ještě je tu něco.. :D
Nový blog.cz nachystal spoustu pozitivního, ale samozřejmě, my, co jsme byli zvyklí na starý blog.cz několik měsíců (let) tak moc nesouhlasíme s tím hlavním.. Nezobrazuje se, kdo a kdy navštívil Váš blog,to je jedno mínus, které si myslím, že je velmi dúsledkové, když se kouknete na Srdce Blogu, tak si najdete článek, kde Stanisla Rulc píše o novém "zjevení" blogu. Pod článkem je anketa, kde můžete hlasovat, jak se Vám nový blog.cz líbí. A aby to nebylo málo, pokud se Vám bude chtít, tak si zahlasujte i pod tímto článkem.. :) Budu se těšit na vaše komentáře.. :)

Tento článek bude možná později zařazen do recenzí :DD Mnoho lidí mi přijde, že se nějak nestarají o to, jestli je blog.cz takovýhle, nebo takovýhle, ale je docela možné, že 2/3 blogerů si začnou stěžovat, já patřím do 1/3, protože si myslím, že je to ohromný pokrok.. :D

Mějte se famfárově a AHÓÓÓÓÓÓÓJ :D


SRDCE LÁSKY VYHODNOCENÍ :)

20. prosince 2012 v 15:33 | Ornell* |  Já píšu
Ahoj, čtete článek o projekti SRDCE LÁSKY (Více ZDE), který právě dneškem končí..
Ale je tu ještě vyhodnocení, Přihlásili se 3 blogerky, ale jenom 2 stihly odevzdat zadání
Teď mi dovolte, abych Vám představila jejich povídky na téma SRDCE LÁSKY...

Pode tmou

16. prosince 2012 v 20:08 | Ornell*
Název: Pode tmou
Typ: Esej (slohovka)
Děj: Vyprávění o životě v noci, neboli pode tmou, jde o stručný jev,který každý vidí a cítí, blogeři ji smí použít jako slohovou práci.
Žánr: EsejeTřídění AFFS 1. část

16. prosince 2012 v 8:21 | Ornell* |  Já píšu
Ahoj, je tu kontrola AFFs, musím jí udělat, protože v AFFs mám některé, kteří na můj blog vůbec nenararí, proto prosím se moje AFFs a ti, kdo chtějí spřátelit, proto prosím poslouchejte.. :)