Ahoj, vítej na blogu Ornell Visios, která píše povídky,
příběhy, hodnotí filmy a miluje knihy, pokud se chceš
o ní dozvědět více, najdi si na ni kontakt nebo si prostě
přečti nějaké články. Ornell nemá ráda kopírování, pro-
tože si všechnu tvorbu dělá sama, nesnáší vulgaritu a pe-
simismus, pokud s ní chceš vycházet, bav se s ní slušně,
optimisticky a hlavně vždy k věci. Pokud nesouhlasíš s
jejími názory, klidně si postěžuje. Bude ráda za vše.

Ornell*
Prosím o další hlasy pro Daniela R. (Harryho Pottera) ZDE Jsem v 2. kole

Listopad 2012

Rozhovory s Vámi - Renny♥

25. listopadu 2012 v 15:09 | Ornell*
1. Kdyby si měla popsat celý svůj blogový život, jakými slovy by si ho popsala?
No víš, blogový život je myslím trochu tvrdší slovo, protože i když bloguju skoro 3 roky, tak se snažím vyhýbat tomu, aby jsem měla dva životy, nebo jen jeden a to ten blogový. Za celý ty roky, co bloguju bych tento způsob života popsala jako nepopsatelný. Nemůžu tvrdit, že jsem se po celou dobu měla fajn, že jsem nenarazila na lidi, co nebyli zrovna dvakrát příjemní, ale také nemůžu tvrdit, že jsem nepoznala nic hezkého. Ale jestli tedy opravdu chceš vědět, jak bych ty roky popsala, tak jedním slovem : Poznání. Díky blogu jsem poznala Taylor Momsen o které mám i blog, poznala jsem hodně úžasných lidí a uvědomila jsem si toho opravdu spoustu. Každý bloger to má jinak a tak to má být :)
2.Co tě od tvých návštěvníků nejvíc potěší?
Kupodivu to nejsou žádné vzkazy jako ,, Máš nádherný blog a layout ", nebo ,, Super fotky " apod. Nejvíce mě potěší opravdu upřímný komentář at se jedná o kritiku, nebo o pochvalu. Protože blog nedělám kvůli návštěvnosti, ale kvůli mé oblíbené osobnosti a pokud někdo napíše, že mám ten nejlepší blog, co kdy viděl, tak mám radost za toho člověka. Ale když příjde kritika, snažím se o urychlenou nápravu. :)
3.A co na svých blogeřích právě nesnášíš?
No, nad tím jsem nikdy moc neuvažovala, ale to, co nemám ráda jsou právě takové ty zprávy od blogerů za účelem zdvihnutí návštěvnosti jejich blogů. Když mi někdo napíše k várce fotek ,, OK " nebo ,, :) " a není to od mých milovaných SB, které v tomhle respektuji, tak si myslím, že právě tohle, je to, co nemám ráda. A taky, když lidi nepíšou do reklam :D Ale to je dlouhodobý téma :D

4. Máš pocit, že se k Tobě blogeři vracejí? Kvůli designu, nebo kvůli tvému nadání k psaní článků?
Zaprvé, moc děkuji za slovo nadání :) A za druhé....hodně blogerů, jejichž blog jsem jednou navštívila se na můj blog stále vrací, což mě těší. Ale na druhou stranu ani nevím proč. Myslím, že s tímhle nemá layout nic s dočinením, i když by jsem samozřejmě byla ráda, kdyby měl :) Tohle je tak trochu složité téma, protože mám blog pouze o zpěvačce, herečce a modelce Taylor Momsen a její skupině The Pretty Reckless, takže mám určitě užší výběr pro návštěvníky než např. blog, který je o modě, make-upu a k tomu je tam ještě deníček. Ale snažím se přidávat, co nejvíce informací a fotek a prostě na blogu být. I když určitě ne pořád. Co se týče mého pocitu, tak si myslím, že ANO. Blogeři se vrací, ale stále odcházejí. A to nejen čeští, ale také polští.
5.Já,když přijdu na Tvůj blog, tak mě nejvíc zaujme asi tvorba a pak i tvůj design.. Co vše by si pro blog byla schopna udělat?
Nic. Blog není to stejné jako záchrana vztahu apod. Pro běžné věci jsem schopna obětovat skoro všechno, ale pro blog mi stačí, že obětuji nějaký ten čas. A někdy i zlepšení v podobě jiného menu, jinak psaných informací apod. Ale jinak naprosto nic. Vím, že to asi zní sobecky, protože takový malý sobec jsem, ale pokud mám cokoli pro blog obětovat, tak nic.
Moc děkuju Renny♥ že si se mnou udělala rozhovor.. Je to moc nadaná blogerka a jsem ráda, že ji mám v AFFS.. :) Navštěvuji její blogu nejméňě 4× týdně a má super články.. Pokud hledáte blogera/ku srdcem a duší, najdete ji tady: iheartmomsen.blog.cz, a já přeju hodně štěstí a úspěchu pro Renny♥

Chceš se mnou taky udělat rozhovor? Stačí kliknout ZDE

Nábor 5ti AFFS

25. listopadu 2012 v 12:58 | Ornell*
Ahoj, jak už skoro všichni víte, jmenuji se Ornell a právě teĎ sháním AFFs, pečlivě si vše přečtěte, nebudu to už opakovat.. :) Takže udělala jsem nábor 5ti AFFS, to znamená, že pět z Vás se může zapsat do tohoto výběru

PODMÍNKY:

1) Na můj blog zajdeš alespoň 1× týdně + komentář
2) Žádné vulgarismy já netrpím, takže jediné sprosté slovo
a už nejsi v mojich AFFS (Mluv se mnou slušně a já budu
slušná k Tobě)
3) Pokud sis přečetl/a podmínky pod komentář napiš tečka


PŘIHLÁŠKY:

a) Jméno, blog
b) email
c) souhlasíš s podmínkami?
d) jak se jmenuje adminka blogu?


Pozn. Ze všech mých AFFS si vybírám a to hlavně kvůli tomu, co máme společného nebo dokonce stejného, ale můžu Vám říct hned, že neberu blogy zaměřené na 1D, Justina Biebera a Codyho Simpsona... Ornell*

Povídky

24. listopadu 2012 v 18:51 | Ornell*

POVÍDKY:


Závist 1. kapitola

24. listopadu 2012 v 9:54 | Ornell*
Název: Závist
Postavy: Malisa, Voritura, George,...
Děj: Krásná královna Malisa s manželem Georgem pošlou posli do sousedního království pro Malisinu sestřenici, aby poznala nového krále. Sestřenice Voritura jim ale štěstí přát nikdy nebude.....)
Žánr: Středověké drama

Závist

22. listopadu 2012 v 19:35 | Ornell*
Název: Závist
Postavy: Malisa, Voritura, George,...
Děj: Krásná královna Malisa s manželem Georgem pošlou posli do sousedního království pro Malisinu sestřenici, aby poznala nového krále. Sestřenice Voritura jim ale štěstí přát nikdy nebude.....)
Žánr: Středověké drama

Eseje

21. listopadu 2012 v 20:54 | Ornell*

ESEJE:


Úvahy všeho chutí

20. listopadu 2012 v 10:00 | Ornell* |  Já píšu
fdas

Rozhovory s Vámi - Keidy

19. listopadu 2012 v 14:09 | Ornell*
1. Kdyby si měla popsat celý svůj blogový život, jakými slovy by si ho popsala?
"Nejvhodnějším slovem je určitě, zmatenost. Můj blog mám už asi dva roky a stále ho opouštím a vracím se k němu. Je pravda, že bez něj dlouho nevydržím, protože mi pomáhá.Někdy mám hold psací období někdy zas na blog nemám náladu vůbec. Jsem v tomhle bohužel dost nespolehlivá."

2.Co tě od tvých návštěvníků nejvíc potěší?
" Určitě mě nějvíc potěší, když mi napíší milý a upřímný komentář pod článek a hlavně, když si ho přečtou. Ráda píšu docela rozsáhllé články, ale přesto si myslím, že jsou systematikcé. Taky mě potěší, když mi někteří blogeři napíši i na mail nebo ask :) "

3.A co na svých blogeřích právě nesnášíš?
" Co mě fakt na některých blogeřích štve je to, že pod článek napíšou něco ve stylu " krásný blog" ,"hezkej dess", "koukni na můj blog,tvůj je super" i když vím, že si článek vůbec nepřečetli( když nechcou at nečtou,ale proč tohle psát do komentů, stejně se na jejich blog nekouknu:D.. "
4. Máš pocit, že se k Tobě blogeři vracejí? Kvůli designu, nebo kvůli tvému nadání k psaní článků?
"Někteří ano, ale jak už jsem říkala, kvůli mé aktivitě, která není zrovna častá se hodně často ztrácejí.."
5.Já,když přijdu na Tvůj blog, tak mě nejvíc zaujme asi tvorba a pak i tvůj design.. Co vše by si pro blog byla schopna udělat?
"Děkuju:) To se takhle těžko říká, nevím, co bych pro něj mohla udělat, snad jen to, že bych na něj chodila pravidelně a nezanedbávala ho tolik :DD "

Moc děkuju Keidy za rozhovor a jsem ráda, že jsme se nějakým způsobem dorozuměly, protože si myslím, že si úžasná blogerka.. :) Jsi jeden z mych oblíbených blogů, jen tak dál, hodně štěstí Keidy

Chceš také se mnou udělat rozhovor? Stačí napsat... ZDE

Zůstali jsme zamrzlí... 2. kapitola

18. listopadu 2012 v 18:29 | Ornell*
Název: Zůstali jsme zamrlí...
Postavy: Martin, Ema, Dan, Vanda, Tom,..
Děj: Ema a Martin jsou čerstvě zamilovaný pár. A když Martinův kamarád Dan domluví na víkend horskou chatu, všichni až na Emu připouští, že je to skvělý nápad. A po dvou týdnech se ukáže, že měla pravdu...
Žánr: triller
Kapitol: cca 20

Zaujalo mě

14. listopadu 2012 v 20:09 | Ornell* |  Já píšu
LITERATURA - Nika Roov

GRAFIKA A DESING - Grama

INTERNET A HRY - Dyidy

DENÍČEK - Viiktorka

FOTO - Abeille

Rozhodně tyto blogy zhodnoťte, protože si zaslouží zvláštní pozornost.. ;)